50*80 см Ковік "Hello" сірий колір , на гумовій основі для кухні, прихожів, балкона
вверхвниз

230 ₴
- В наявності
- Код: 19501-80
+380 (98) 457-54-81
Міланаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок на гумовій основі на підлогу. Для вхідної зони. Підходить для будь-якого приміщення. Не ковзає на підлозі і не пропускає воду. Завдяки товстій гумовій основі відмінно захищає вашу підлогу від пошкоджень.
Товщина виробу 5 мм.,
верх - поліпропілен ( без ворсу),
основа - товста лита гума
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Вид килима | Безворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4 мм |
| Водовідштовхувальні властивості | Да |
| Довжина | 800 см |
| Застосування | Усередині приміщення |
| Матеріал верху | Поліамід |
| Нековзна основа | Да |
| Основа | Резина |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴





