Ширина 80 см Доріжка на гумовій основі, сіра. Flex 19171/08 Karat Carpet.

423 ₴/пог.м
- В наявності
- Код: 19171/08
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми уточнимо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
- якісна синтетична доріжка
- послуга обробки краю
- доставка по Україні Новою поштою
Flex – бездорові доріжки українського виробництва фабрики Карат. Завдяки відсутності ворсу, практична в прибиранні та стійка до деформацій та забруднень. Надійна прогумована основа відмінно фіксує доріжку і не дозволить ковзати по підлозі. Ці доріжки мають не тільки гарний зовнішній вигляд, але й мають відмінні експлуатаційні якості. Їх добре використовувати в кухні, передпокої, коридорі, а також у місцях із частою прохідністю. Доріжки Flex не пропускають рідину, тим самим захищаючи вашу підлогу від намокання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Вага килима | 1.5 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Безворсовий |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Гума |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для вітальні, Для спальні, Для кухні, Для передпокою, Універсальне |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Товщина килима | 3 мм |
| Ширина килима | 80 см |
| Щільність ворсу | 176400 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 80 см |
- Ціна: 423 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!







