Ширина 4м. Betap EUROPEPARQ 40 штучний газон, для двору, балкона, терас, спортивних майданчиків

653 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Evropeparq
Штучна трава EUROPEPARQ від виробника Betap – ідеальне рішення для створення чудової зеленої газонної поверхні. Поєднання неперевершеної якості та зручності використання робить цей товар незамінним для всіх, хто цінує свій час і хоче насолоджуватися красивим та доглянутим газоном цілий рік.
Спеціально розроблена висота 40 мм створює ілюзію справжньої трави, а загальна вага 1860 гр/кв.м гарантує високу щільність і пружність поверхні. Завдяки цьому ваш газон буде виглядати свіжим і доглянутим навіть в умовах суворої зими або спекотного літа.
Ця штучна трава EUROPEPARQ - це продукт найвищої якості, який стійкий до вигоряння та шкідників, а також дуже простий у догляді. Він не вимагає регулярного поливу, стрижки чи добрив, тому ви можете насолоджуватися красивим та доглянутим газоном, не витрачаючи на це багато часу та сил. Купивши цей товар, ви отримуєте надійний та довговічний продукт, який прослужить вам багато років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betap |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 4000 мм |
| Тип ворсу | Розрізної |
| Висота ворсу | 40 мм |
| Щільність ворсу | 1040 г/м2 |
| Антистатичність | Так |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Основа килимового покриття | Бітумна |
| Загальна вага килимового покриття | 1.86 кг/кв. м |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Товщина килимового покриття | 42 мм |
| Технологія виробництва килимового покриття | Голкопробивний |
| Протиковзання | Так |
| Безкоштовна доставка | 4500 грн |
- Ціна: 653 ₴/кв.м






