2м Доріжка брудозахисна Sheffield колір 60, темний бежевий . Для магазинів, поліклінік, будинків.
вверхвниз

392 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Sheffield 60
+380 (98) 457-54-81
Міланаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вироби виробника Vebe — це практичні, корисні, корисні захисні килимки виготовлення Нідерландів. Вони довго зберігають свій колір і зовнішній вигляд завдяки зносостійкості верхнього волокна і гарній щільності. Завдяки штучній прорізовій основі каучуку ви можете отримати сонячну фіксацію на гладкій поверхні підлоги і запобігти їй. Загинайте кінці виробу! Відмінністю цього покриття є використання розрізного щільного ворса, який забезпечує просту прибирання, за рахунок того, що частинки бруду залишаються зверху і не затримуються петлями ворса. Вироби можна використовувати як у житлових, так і в офісних або торгових приміщеннях, оскільки вони витримують велику проходимість і відмінно вбирають бруд і вологу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vebe |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид брудозахисного покриття | Ворсові покриття |
| Колір | Бежевий |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Матеріал брудозахисного покриття | Гума |
| Товщина | 7 мм |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина рулону | 200 см см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴/кв.м




