Килимова доріжка доступна в шириною 100 см і 120 див.
- Потрібний розмір вкажіть в коментарі до замовлення. Ми порахуємо суму і з Вами зв'яжемося
- Якісна Турецька, різьблена, килимова доріжка на підлогу, ворсова на тканинній основі
- послуга обробки краю
- упаковка в гофрокартон, стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою та Justin ( довжина не більше 175 см)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kasmir Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 14 мм |
| Ширина килима | 100 см |
| Щільність ворсу | 900000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245 ₴/кв.м







