67 см, доріжка на гумовій основі, петельний ворс, сірий колір, на підлогу. Timzo Promenade 778

339 ₴/пог.м
- В наявності
- Код: 502-33
Доріжка поліпропіленова, петльова на гумовій основі, зроблено в Нідерландах, компанія Timzo ідеально підходить для експлуатації в різних умовах, від побутових, так і в комерційних. Високий 22 клас зносостійкості, вага 1,75 кг/м²
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми уточнимо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
послуга обробки краю
упаковка у стрейч плівка
доставка по Україні Новою поштою
звертаємо вашу увагу на те, що ціна на доріжки вказана за квадратний метр.
Щоб порахувати вартість виробу, необхідно ширину помножити на довжину та на вартість квадратного метра
Доставка по Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Timzo |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Основа килима | Гума |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для кухні, Для передпокою |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 5 мм |
| Ширина килима | 67 см |
| Щільність ворсу | 200000 точок/кв.м |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 67 см |
- Ціна: 339 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!









