80 см доріжка LEVADO VIRTUAL 08111A L.BEIGE/L.BEIGE
вверхвниз
Краща ціна в Україні

Нова колекція килимових доріжок LEVADO, від українського виробника VIRTUAL. Килимове покриття LEVADO - це новинка цього року, модель виконана повністю з практичною синтетичної нитки, і призначається для використання в побутових некомерційних приміщеннях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 11 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліестер, Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 13 мм |
| Ширина килима | 80 см |
| Щільність ворсу | 378000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 793 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!




