80 см Килимова доріжка Mira 24007/120 Karat Carpet на підлогу. Світло-коричневий

387 ₴/пог.м
- В наявності
- Код: 24007/120
Сучасні колекції килимів від Karat Carpet. Великий попит на ринку килимів викликали колекції із застосуванням розрізної, крученої синтетичної нитки frize. Сткані килими та доріжки із застосуванням такої пряжі, дуже комфортні у використанні, а також прості у догляді. Піддаються легко хімчистці та пранню.
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми уточнимо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
- якісна синтетична доріжка
- послуга обробки краю
- упаковка у стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 9 мм |
| Ширина килима | 80 см |
| Щільність ворсу | 204800 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 80 см |
- Ціна: 387 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!









