Доріжка TRESENDA 1023VL39 (без канту) на підлогу без ворсу, на гумі, у коридор, кухню. Ширина дорожки: 1 м.
вверхвниз
Краща ціна в Україні

349 ₴/кв.м
- Готово до відправки
- Код: 4309984
+380 (98) 457-54-81
Міланаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NURTEX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Гума |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми піклуємося про його якісне паковання. Вартість паковання розраховується окремо та залежить від об'єму готового виробу, який може бути скручений в трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення невпакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевезеннями Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дуже вдячна за розуміння.







