Дарничанка Елана доріжка Saba 10, ширина 120 см

Петельний однорівневий килим "ЕLANA"
Для виробництва ворсу килимового покриття використовується заздалегідь забарвлена синтетична пряжа бельгійського та турецького виробництва, що дозволяє створити рівні спокійні кольори килимового покриття і надає йому високу стійкість кольору.
Синтетична пряжа є поліпропіленовою ниткою, яка використовується у виробництві килима, що робить ворс більш щільним і високим. Вся структура килима прошивається, що надає виробу додаткової зносостійкості і дозволяє використовувати його в місцях підвищеної прохідності, а основа килимових виробів відмінно поглинає шум і зберігає тепло.
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми порахуємо суму та з Вами зв'яжемося
- Якісна Українська синтетична доріжка на прошитій основі
- послуга обробки краю
- упаковка в стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elana |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Повстяний |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Поліпропілен |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 5 мм |
| Ширина килима | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 120 см |
- Ціна: 291 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!




