Доріжка на підлогу на відрізн "Еспресо F2800" 120 см
Краща ціна в Україні

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Для вулиці, Для кабінету, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для дитячої кімнати, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Щільність ворсу | 120000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 362 ₴
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми піклуємося про його якісне паковання. Вартість паковання розраховується окремо та залежить від об'єму готового виробу, який може бути скручений в трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення невпакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевезеннями Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дуже вдячна за розуміння.
