Доріжка Пума в сірому кольорі, безворсова. Ширина рулону: 120 см

298 ₴/кв.м
- Готово до відправки
- Код: 4401534
Доступні килимові доріжки Пума для затишку та комфорту у вашому домі!
Хочете зробити інтер’єр більш стильним і теплим? Наша колекція бюджетних доріжок на підлогу стане ідеальним рішенням!
🔹 Сучасна технологія виробництва – виготовлені за методом тафтингу з нанесенням малюнка безпосередньо на ворс.
🔹 Якісні матеріали – повстяна основа забезпечує зносостійкість, а верхній шар із поліаміду у формі петлі гарантує комфорт та довговічність.
🔹 Легкий догляд – не накопичують бруд, легко чистяться пилососом чи щіткою.
🔹 Функціональність – попри тонкість, чудово утеплюють підлогу, зберігаючи тепло в оселі.
Практичне та стильне рішення для вашого дому! Замовляйте вже зараз!
* послуга обробки краю
* упаковка стрейч плівка
* доставка по Україні Новою поштою та Укрпоштою пам'ятайте, що монітори можуть неправильно передавати відтінок виробу. Притензії щодо відтінку кольору не приймаються.
- пам'ятайте, що монітори можуть неправильно передавати відтінок виробу. Притензії щодо відтінку кольору не приймаються.
- звертаємо Вашу увагу, що на сайті опубліковано фото середнього розміру із розмірної сітки килимових виробів. Великі та маленькі розміри можуть мати відмінності.
- залишилися питання? Для додаткової консультації телефонуйте нашим менеджерам +38 (097) 970 89 57
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NURTEX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 1.3 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Повстяний |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Поліпропілен |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 120 см |
- Ціна: 298 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми піклуємося про його якісне паковання. Вартість паковання розраховується окремо та залежить від об'єму готового виробу, який може бути скручений в трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення невпакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дуже вдячна за розуміння.









