145 см Коврова доріжка в коридор PICASSO 5790C
вверхвниз
Краща ціна в Україні

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Su Carpet Tekstil |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Основа килима | Бавовна |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліестер, Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Ширина килима | 145 см |
| Щільність ворсу | 420000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн килимової доріжки | 5790C |
| Ширина доріжки | 145 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 178 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми піклуємося про його якісне паковання. Вартість паковання розраховується окремо та залежить від об'єму готового виробу, який може бути скручений в трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення невпакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дуже вдячна за розуміння.

