200х300 см. Дитячий килим Kolibri 11111/140 на підлогу, на зеленому полі черепаха з равликом
вверхвниз

3 893 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11111/140
+380 (98) 457-54-81
Міланаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскраві дитячі килими – затишок і радість у кімнаті малюка!
Пропонуємо якісні дитячі килими українського виробництва – з яскравими малюнками, які подобаються дітям і гармонійно вписуються в інтер'єр будь-якої дитячої кімнати.
🌟 Переваги наших килимів:
✔ Виготовлені з міцної поліпропіленової нитки
✔ Основа – натуральний джут
✔ Ворс м'який, але стійкий до витоптування
✔ Не втрачає кольору після чищення та прання
✔ Безпечні та гіпоалергенні
Килим не лише прикрасить кімнату, а й створить теплу і комфортну зону для ігор. Ідеальне поєднання якості, практичності та ціни.
Купити дитячий килим можна в нашому магазині Panpalas — ми швидко відправимо, надамо консультацію та допоможемо з вибором!
- пам'ятайте, що монітори можуть неправильно передавати відтінок виробу. Притензії щодо відтінку кольору не приймаються.
- звертаємо Вашу увагу, що на сайті опубліковано фото середнього розміру із розмірної сітки килимових виробів. Великі та маленькі розміри можуть мати відмінності.
- залишилися питання? Для додаткової консультації телефонуйте нашим менеджерам +38 (097) 970 89 57
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 300 см |
| Колір | Блакитний |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Тип | Килим |
| Товщина килима | 9 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 200 см |
| Щільність ворсу | 273600 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид килима | Дитячий |
| Розмір килима | 200x300 см м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 893 ₴




