100 см Доріжка килимова YAZZ 8880 IVORY/D.BEIGE

Увага! Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми уточнимо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити якісну килимову доріжку на підлогу колекції YAZZ. Ці килими своїм ненав'язливим орнаментом чудово прикрасять будь-яку кімнату вашого будинку. Якісний акріловий ворс, який візуально схожий на вовняну пряжу, легко чиститиметься від будь-яких забруднень миючими засобами для килимів. Натуральна основа цих килимів забезпечує відмінну вентиляцію всього виробу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pierre Cardin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Ширина килима | 100 см |
| Щільність ворсу | 420000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 100 см |
- Ціна: 1 513 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!



