2x3 Calido 08401A d.beige/L.beige
вверхвниз

Килим Calido - це безворсовий килим з рогожки з бахромою, виготовлений зі 100% поліпропілену. Загальна товщина килима становить 11 мм, що робить його досить щільним та міцним.
Килим має петельний ворс, який створює особливу текстуру поверхні та приємний на дотик ефект. Килим був виготовлений на фабриці Time Hali у Туреччині, що гарантує високу якість та довговічність виробу.
Безворсовий килим Calido чудово підійде для будь-якого інтер'єру, створюючи затишну та комфортну атмосферу у приміщенні. Завдяки використанню поліпропілену, килим легко чиститься та стійкий до зношування, що дозволить зберегти його в ідеальному стані протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Безворсовий |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Поліпропілен, Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Джут, Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 11 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 692 ₴





