80x150 см Килим ASOS 0656c Royal hali на підлогу овал
вверхвниз

Коври від європейських виробників - це стильний вигляд і хороша якість виробництва. Основним матеріалом є поліпропіленова нитка на джутовій та льняній основі. Коври практичні і нетерпеливі. Ворс не витапується, не викидається. Добре переносить машинну і ручну прання, не змінює кольору після багатократних прання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 1.5 см |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Льон, Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні |
| Склад килима | Поліестер, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 14 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 0.8 см |
| Щільність ворсу | 980000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 80x150 см м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 439 ₴





