80 x 150 см Килим TIBET сірий колір, різьблений овал м'який
вверхвниз

2 759 ₴/комплект
- В наявності
- Код: j65678
+380 (98) 457-54-81
Міланаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова колекція Турецьких килимів TIBET, від всесвітньо відомого бренду Su Carpet Tekstil. Килимове покриття TIBET - це новинка цього року, модель виконана повністю з практичної синтетичної нитки, і призначається для використання в побутових некомерційних приміщеннях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 1.5 см |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 15 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 0.8 см |
| Щільність ворсу | 320000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 80x150 см м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 759 ₴/комплект









