120х250 см Килимок приліжковий shaggy, мікрофібра бежевий колір, прямокутний.

4 269 ₴
- В наявності
- Код: 10544
Це прямокутний килимок прикроватний шаггі розміром 120х250 см. Ворс цього килимка виготовлений з мікрофібри, що забезпечує йому м'якість та приємність на дотик. Ворс має висоту 25 мм, що додає йому пухнастості і забезпечує комфорт при стоянні на ньому. Основа килимка є натуральною, що робить його міцним і довговічним. Килимок має привабливий бежевий колір, який додає теплоти та затишку в інтер'єрі вашої спальні.
Залишились питання? Для додаткової консультації телефонуйте нашим менеджерам +38 (097) 970 89 57
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yasin Kaplan Carpet |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 25 мм |
| Довжина килима | 2.5 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 27 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.2 см |
| Щільність ворсу | 500000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 120х250 см м |
- Ціна: 4 269 ₴









