2,0х4,0 м. Килим shaggy, мікрофібра рожевий колір.
13 041 ₴
- В наявності
- Код: 4015
2,0х4,0 м. Килим shaggy, мікрофібра рожевий колір.В наявності
13 041 ₴
+380 (98) 457-54-81
Міланаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'який килимок рожевого кольору, основа килимка зроблена з джутової нитки, а ворс з поліестеру (мікрофібра) fiber.
Килим в якості шеггі, шаггі, shaggy - це м'яко, тактильно приємно, комфортно і дуже красиво.
В інтер'єрі досить даний колір килима розбавити подушечками або покривало в колір килима і буде дуже стильно.
Ми будемо ради допомогти в консультації.
Приємних покупок Пан Палас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 30 мм |
| Довжина килима | 4 см |
| Колір | Рожевий |
| Основа килима | Джут |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 32 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x400 см м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 041 ₴
