160 х 230 см Килим дитячий Kolibri 11158/150
вверхвниз

Килими до дитячої кімнати гарної якості, виготовлені Українською фабрикою. У цій колекції представлені різноманітні яскраві картинки для дітей. Цікаві комбінації кольорів дозволяють підібрати відповідний килим до будь-якого інтер'єру в дитячу. Основним матеріалом є поліпропіленова нитка на джутовій основі. Ці дитячі килими - практичні та зносостійкі. Ворс не витоптується, не висипається. Добре переносить прання, не змінює колір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Колір | Жовтий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для спальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Люди, діти |
| Тип | Килим |
| Товщина килима | 9 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.6 см |
| Щільність ворсу | 273600 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид килима | Дитячий |
| Розмір килима | 160x230 см м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 568 ₴




