120*170 Lotos 523/310 Килим зелений з класичним візерунком від фабрики Karat Carpet зроблено в Україні.

1 094 ₴
- В наявності
- Код: 523/310
Килим Lotos — поєднання класики, сучасності та комфорту
Килими з колекції Lotos створені українською фабрикою Карат із якісної французької поліпропіленової нитки Heat-Set. Вони мають джутову основу, що забезпечує підвищену зносостійкість і легкість у догляді.
У колекції представлені як класичні візерунки, так і сучасні дизайни, що дозволяє підібрати килим під будь-який стиль інтер’єру — від ретро до мінімалізму.
Такий килим не тільки додає тепла і затишку, але й виглядає по-справжньому вишукано — немов із королівських палат.
Ідеальне рішення для вітальні, спальні чи кабінету.
📸 Зверніть увагу! На фото зображено килим розміром 150×230 см. Дизайн на килимах інших розмірів може трохи відрізнятись через особливості розміщення візерунку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 170 см |
| Колір | Зелений |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для спальні, Універсальне, Для вітальні, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 11 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 120х170 см м |
- Ціна: 1 094 ₴









