50х80 килимок Flex 19159-91 на гумовій основі для кухні, передпокої, балкона.
вверхвниз

230 ₴
- В наявності
- Код: 19159-91
+380 (98) 457-54-81
Міланаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок на гумовій основі на підлогу. Для вхідної зони. Підходить для будь-якого приміщення. Не ковзає на підлозі і не пропускає воду. Завдяки товстій гумовій основі відмінно захищає вашу підлогу від пошкоджень.
Товщина виробу 5 мм.,
верх - поліпропілен ( без ворсу),
основа - товста лита гума
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Карат |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Довжина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3 мм |
| Водовідштовхувальні властивості | Да |
| Застосування | Усередині приміщення |
| Матеріал верху | ПВХ |
| Нековзна основа | Да |
| Основа килима | Резина |
| Розмір килима | 50х80 см м |
| Стан | Нове |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴





