Бавовняний набір у ванну Rubin, розмір 60*100 (2 одиниці), колір персиковий
вверхвниз
розпродаж!

1 497 ₴
- В наявності
- Код: 186 peach
+380 (98) 457-54-81
Міланаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект із прямокутного килимка та туалетника без вирізу під унітаз.
Склад: верх - 100% бавовна;
основа - 100% бавовна, ткана
Розміри: 60*100 та туалетник 60*50
Висота ворсу: 6-7мм
Виробник: Туреччина
Такі килимки підійдуть для підлоги з підігрівом. Завдяки високій щільності ворсу вони не затопчуються і добре сохнуть на теплій підлозі. Прати можна в пральній машинці, на делікатному режимі. Дуже приємні на дотик!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина | 100 см |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Бавовна |
| Основа | Бавовна |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип | Набір килимків |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Персиковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 497 ₴

