Килимки для ванної кімнати "макарони" мають дуже приємний на дотик верх. Низ цих килимків оброблений силіконом взагалі не ковзає.
Використання особливої технології обробки основи силіконом, без напилення, дозволяє уникнутирозсипання основи та її прилипання до підлоги.
Вся волога залишається на килимку, завдяки такій формі верху він швидко сохне. Волога не залишається в ньому і килимок не набуває неприємного запаху.
Розмір 60*50, состав 100% поліпропілен.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elana |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота ворсу | 30 мм |
| Довжина | 50 см |
| Колір | Рожевий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Поліестер |
| Основа | Силікон |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килимок для ванної |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір товару | зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴







