40*60 Saba 03 Дарничанка Елана
вверхвниз

Петельний однорівневий килим "ЕLANA"
Для виробництва ворсу килимового покриття використовується заздалегідь забарвлена синтетична пряжа бельгійського та турецького виробництва, що дозволяє створити рівні спокійні кольори килимового покриття і надає йому високу стійкість кольору.
Синтетична пряжа є поліпропіленовою ниткою, яка використовується у виробництві килима, що робить ворс більш щільним і високим. Вся структура килима прошивається, що надає виробу додаткової зносостійкості і дозволяє використовувати його в місцях підвищеної прохідності, а основа килимових виробів відмінно поглинає шум і зберігає тепло.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elana |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 0.6 см |
| Колір | Бордовий |
| Основа килима | Поліпропілен |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для вітальні, Для кухні, Для передпокою, Універсальне |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 5 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 0.4 см |
| Щільність ворсу | 250000 точок/кв.м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴


