Набір килимків у ванну кімнату Dariana, розмір 60*100 (2 одиниці), колір сірий
вверхвниз

Комплект із прямокутного килимка на підлогу та туалетнику з вирізом.
Склад:
Верх — 100% поліпропілен
Основа — гумове напилення
Розміри: 60*100 і туалетник 60*50
Довжина ворсу: 6-7 мм
Виробник: КНР
Килимки призначені для ванної кімнати, завдяки гумовій основі не ковзають плиткою, чим гарантують вашу безпеку на слизькій підлозі у ванній. Завдяки поліпропіленовому верху вся волога дуже швидко випаровується з них. Добре чистяться будь-якими мийними засобами для килимів. Велика колірна палітра прикрасить будь-яку ванну кімнату.
Залишилися питання? Для додаткової консультації телефонуйте нашим менеджерам +38 (097) 970 89 57
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dariana |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина | 100 см |
| Колір | Сірий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Основа | Гума |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Набір килимків |
| Товщина | 7 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴








