Набір килимків для ванної кімнати Dariana, розмір 55*80 (2 одиниці), колір коричневий
вверхвниз

450 ₴
- В наявності
- Код: D975
+380 (98) 457-54-81
Міланаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект килимків Dariana складається з прямокутного килимка на підлогу і туалетника з вирізом.
Склад:
Верх -100% поліпропилен
Основа — гумове запилення
Розміри: 55*80 і туалетник 55*42
Довжина ворсу: 6-7 мм
Виробник: КНР
Коврики призначені для ванної кімнати, завдяки гумовій основі не ковзають по плитці, чим забезпечують вашу безпеку на слизькій підлозі у ванній кімнаті. Завдяки поліпропіленовому верху вся волога швидко випаровується з них. Добре чистяться будь-яким миючим засобом для килимів. Велика кольорова палітра прикрасить будь - яку ванну кімнату.
Залишилися питання? Для додаткової консультації телефонуйте нашим менеджерам +38 (097) 970 89 57
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dariana |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина | 80 см |
| Колір | Червоний |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Основа | Гума |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Набір килимків |
| Товщина | 7 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴






