Ширина 2м. Orotex Petit Dakar 10 мм, штучна трава, газон

446 ₴/кв.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Petit Dakar
Штучна трава Petit Dakar 10, виробництва Orotex із Бельгії. Це колекція штучної декоративної трави, призначеної для створення зеленої газонної поверхні на відкритому повітрі.
Трава виготовлена з поліпропілену, який має високу стійкість до ультрафіолетових променів, а також до механічних та хімічних впливів. Висота ворсу становить 9 мм, а загальна висота – 10 мм. Загальна вага г/м. складає 830 грам.
Рулони цієї трави представлені у двох розмірах: 4 м та 2 м завширшки, з довжиною рулону 25 метрів. Основа трави виготовлена з латексу та має дренажні отвори.
Ця трава виробляється тафтинговим методом та призначена для декоративного використання. Вона ідеально підходить для створення зеленої газонної поверхні на відкритому повітрі без необхідності витрачати час на її підтримку та догляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orotex |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ворсу | Розрізної |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Щільність ворсу | 360 г/м2 |
| Антистатичність | Так |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Основа килимового покриття | Бітумна |
| Загальна вага килимового покриття | 0.83 кг/кв. м |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Товщина килимового покриття | 10 мм |
| Технологія виробництва килимового покриття | Голкопробивний |
| Вага ворсу | 430 г/м2 |
| Протиковзання | Так |
| Безкоштовна доставка | 4500 грн |
- Ціна: 446 ₴/кв.м






