2м Штучна трава (штучний газон) Congrass Squash Flat 7 Green

Пропонуємо вам штучну траву Congrass Flat 7, ідеальне рішення для декоративного оформлення вашого простору. Цей продукт від відомого виробника Congrass виготовлений з поліпропілену, що забезпечує його довговічність і стійкість до зношування.
Штучна трава Congrass Flat 7 доступна в рулонах шириною 4м, 2м або 1 метр, з довжиною до 35 метрів. Висота ворсу становить 7 мм, а загальна висота - 8 мм, що робить її візуально привабливою та приємною на дотик. Завдяки латексній основі, ця трава міцно тримається на різних поверхнях.
Загальна вага штучної трави складає 850 г/м.кв., що дозволяє їй бути досить легкою для транспортування і установки. Виготовлена в Туреччині за методом тафтингового виробництва, ця штучна трава поєднує в собі високу якість і екологічність.
Congrass Flat 7 призначена для декоративного використання і може бути ідеальним рішенням для оформлення сучасного інтер'єру, а також для ландшафтного дизайну. Її легко встановлювати, і вона миттєво додає природної краси будь-якому простору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Congrass |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Зелений |
| Тип використання | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ворсу | Розрізної |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Щільність ворсу | 250 г/м2 |
| Антистатичність | Так |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Основа килимового покриття | Бітумна |
| Загальна вага килимового покриття | 0.85 кг/кв. м |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Товщина килимового покриття | 8 мм |
| Технологія виробництва килимового покриття | Голкопробивний |
| Безкоштовна доставка | 4500 грн |
- Ціна: 226 ₴/кв.м









