80 см Fulya 8890a килимова доріжка на метраж для кухні або вітальні
вверхвниз
Краща ціна в Україні

1 037 ₴/пог.м
- В наявності
- Код: 8890а
+380 (98) 457-54-81
Міланаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча позитивна килимова доріжка із зображенням ромашок, ідеальний варіант для радості)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Giza carpet |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 11 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Товщина килима | 12 мм |
| Ширина килима | 80 см |
| Щільність ворсу | 550000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴/пог.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!








