120 см Килимова доріжка в сірому кольорі в коридор та кухню DAFFI 13027/190

529 ₴/кв.м
- В наявності
- Код: 13027/190
Увага!
• Потрібний розмір вкажіть у коментарі до замовлення. Ми порахуємо суму та з Вами зв'яжемося
• якісна доріжка на підлогу, на тканній основі
• послуга обробки краю
• упаковка у стрейч плівка
• доставка по Україні Новою поштою
Доріжка на підлогу сіро-бежевого кольору ненав'язливо підкреслить ваш інтер'єр, зробить теплим і затишним ваш будинок. Завдяки нейтральному малюнку підійде під будь-який інтер'єр і не звертатиме на себе багато уваги. Основа біля доріжки ткана, виготовлена без застосування клею. Висота ворсу 7 мм, висота з основою 8 мм. Ворс по складу - поліпропілен, гіпоалергенний, легко чиститися пилососом, можна використовувати піну для чищення килимів та килимових покриттів. Якщо сильне забруднення – можна замити водою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Склад килима | Джут, Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Ширина килима | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 120 см |
- Ціна: 529 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!









