120 см Доріжка в коридор Gold 352/12

Увага!
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми порахуємо суму та з Вами зв'яжемося
Якісна Українська синтетична килимова доріжка на підлогу ворсова на тканинній основі
послуга обробки краю
упаковка в гофрокартон, стрейч плівка
доставка по Україні Новою поштою та Justin
Колекції «Gold» - сучасний зовнішній вигляд та гарна якість виробництва, виготовлена українською фабрикою Карат. У цій колекції представлені традиційні класичні та сучасні абстрактні дизайни. Основним матеріалом є поліпропіленова нитка на джутовій основі. Килими цієї колекції – практичні та зносостійкі. Ворс не витоптується, не висипається. Відмінно переносить машинне та ручне прання, не змінює колір після багаторазових прань. Широкий асортимент дизайнів, великий вибір розмірів дозволяють колекції Gold займати лідируючі позиції в сегменті бюджетних килимів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Джут, Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Щільність ворсу | 180000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 120 см |
- Ціна: 427 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!









