120 см Доріжка AGNUS HETMAN Olive

У нашому інтернет-магазині ви можете купити якісний натуральний польський килим на підлогу колекції Agnus. Ці килими своїм ненав'язливим орнаментом чудово прикрасять будь-яку кімнату вашого будинку. Якісний вовняний ворс легко чиститися від будь-яких забруднень миючими засобами для килимів. Натуральна основа цих килимів забезпечує відмінну вентиляцію всього виробу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Agnella |
| Країна виробник | Польща |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Основа килима | Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Вовна |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 12 мм |
| Ширина килима | 120 см |
| Щільність ворсу | 614000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливковий |
| Ширина доріжки | 120 см |
- Ціна: 3 690 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!




