130 см Килимова доріжка FRIZA 445/41 ворс 13 мм.
вверхвниз
Краща ціна в Україні

- Потрібний розмір вкажіть в коментарі до замовлення. Ми порахуємо суму і з Вами зв'яжемося
- Якісна Турецька, високої щільності килимова доріжка на підлогу, ворсова на тканинній основі
- послуга обробки краю
- упаковка в гофрокартон, стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою
Зателефонуйте нам за номером +38 (097) 970 89 57, і наші менеджери з радістю допоможуть вам з вибором та відповідатимуть на всі ваші питання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yasin Kaplan Carpet |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для спальні, Для вітальні, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 14 мм |
| Ширина килима | 130 см |
| Щільність ворсу | 600000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!





