Доріжка GIZZA (Короїд) на повсті, не має ворсу, петля. Для коридору та кухні. Ширина рулону: 140 см
вверхвниз

298 ₴/кв.м
- Готово до відправки
- Код: 1947090
+380 (98) 457-54-81
Міланаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NURTEX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 1.3 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Повстяний |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Поліпропілен |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми піклуємося про його якісне паковання. Вартість паковання розраховується окремо та залежить від об'єму готового виробу, який може бути скручений в трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення невпакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дуже вдячна за розуміння.







