150 см Доріжка ART DIS TIC. LTD. STI. Paris 71 Grey

Art Carpet є одним з провідних виробників та експортерів килимів машинного виробництва у світі. Ми обслуговуємо шість континентів та експортуємо до більш ніж 65 країн світу.
Art Carpet знає та дотримується всіх стандартів килимів у кожній країні, в яку ми експортуємо. Таким чином, ви можете бути впевнені, що крім килимів найвищої якості, ви також повністю відповідатимете вимогам стандартів вашої країни. Ми сертифікували ці стандарти нашими сертифікатами OEKO-TEX та BSCI.

Ткацькі верстати Van de Wiele та Schönnherr, які ми використовуємо на нашому підприємстві, здатні виготовляти килимки та килимові покриття з кількома площами. Це дозволяє нам постачати продукцію найвищої якості за конкурентними цінами. Ми завжди впроваджуємо інновації та використовуємо новітні технології, які є у нашому розпорядженні. Правила соціальної відповідності для наших працівників мають для нас першорядне значення та суворо дотримуються. Завдяки нашій команді відданих своїй справі співробітників ми піднялися до нашої позиції.
Наш девіз: Якість та Досконалість…
Колекція Art carpet Paris - це класичні турецькі килими на підлогу з бахромою, доступні в овальній та прямокутній формі. Ніжні світлі тони, які використовуються в цих килимах, чудово впишуться в сучасний інтер'єр, витриманий у світлій кольоровій гамі. У цих килимах чудово поєднуються стримані класичні елементи малюнка з актуальними кольорами та відтінками. Ненав'язливі потертості та перелив золотих ниток надають цим килимам вишуканості та стилю. Світлий беж і золото чи срібло – завжди актуальні кольори. У цих килимах нитки візерунка на кілька міліметрів вище за основний ворс, що надає цій колекції глибину малюнка, робить його об'ємним. Хороша щільність та постійна якість турецьких килимів продовжує термін експлуатації цих виробів.
Велика розмірна сітка цих килимів: 0,6 * 1,1 / 0,8 * 1,5 / 1 * 2 / 1,2 * 1,8 / 1,6 * 2,3 / 1,5 * 3 / 2 * 2,9 / 2*4 (?) / 2,4*3,4 / 3*4 дає можливість підібрати набори в спальню, зал та інші кімнати з килимів одного дизайну, але різних розмірів та форми.
Приємних покупок!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Колір | Сірий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Поліестер, Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 13 мм |
| Ширина килима | 1.5 см |
| Щільність ворсу | 700000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 150 см |
- Ціна: 1 096 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!



