195 см Покриття на підлогу в коридор PICASSO

Нова колекція Турецьких килимових доріжок PICASSO, від всесвітньо відомого бренду Su Carpet Tekstil. Килимове покриття PICASSO - це новинка цього року, модель виконана повністю з практичної синтетичної нитки, і призначається для використання в побутових некомерційних приміщеннях.
Увага! Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми уточнимо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Su Carpet Tekstil |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Колір | Сірий |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліестер, Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Ширина килима | 195 см |
| Щільність ворсу | 420000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн килимової доріжки | 5503A |
| Ширина доріжки | 195 см |
- Ціна: 1 114 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!

