200 см Покриття на підлогу Luna 1801/12 у вітальню, спальню, кухню на підлогу.

Потрібний розмір вкажіть у коментарі до замовлення. Ми перевіремо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
* якісна синтетична доріжка
* послуга обробки краю
* упаковка стрейч плівка
* доставка по Україні Новою поштою
У колекції «Luna» представлені сучасні абстрактні дизайни, темна гамма кольорів підійде для прохідних приміщень. Доріжки цієї колекції мають відмінну зносостійкість, підходять для вологого прибирання, не бояться води. Всі вироби тканні, без застосування клею в основі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Колір | Бежевий |
| Призначення килима/доріжки | Універсальне, Для передпокою, Для вітальні, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 155000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 200 см |
- Ціна: 397 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!



