160*230 см Fulya Немо дитячий килим з рибкою на підлогу, стіну, синього кольору, килим у дитячу кімнату
вверхвниз

4 002 ₴
- Готово до відправки
- Код: 859/12v
+380 (98) 457-54-81
Міланаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коври 160x230 см Fulya "Немо" для дітей від турецького виробника – стиль, якість і безпека!
Цей дитячий килим поєднує яскраві кольори та елегантний дизайн, щоб радувати вашу малечу і прикрашати кімнату. Виготовлений з поліпропіленових волокон на міцній льняній основі, він є гіпоалергенним і абсолютно безпечним для дітей.
Переваги:
-
Яскраві кольори не вигорають навіть після багаторазових прань.
-
Ворс не витирається і не змивається.
-
Легко піддається ручному пранню без зміни кольору.
-
Гіпоалергенний матеріал, що забезпечує безпеку для малюків.
-
Ідеальний для дитячої кімнати: практичний, привабливий і комфортний.
Коври Fulya – це не просто частина інтер’єру, а й гарантія комфорту та безпеки для вашої дитини!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Giza |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 2.3 м |
| Колір | Блакитний |
| Основа килима | Джут |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 15 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.6 м |
| Щільність ворсу | 550000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид килима | Дитячий |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для спальні |
| Розмір килима | 160x230 см м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 002 ₴




