Залишок 120* 153 см (1 шт) Fantasy 12000/130 Karat килимова доріжка зеленого кольору з високим ворсом.


Якісна Українська синтетична килимова доріжка на підлогу з високим ворсом
послуга обробки краю
упаковка в гофрокартон, стрейч плівка
доставка по Україні Новою поштою.
Колекція Shaggy Fantasy
Колекція високоворсових килимів виготовлена з якісної крученої нитки. Верх у цих килимів приємний на дотик, не жорсткий і не синтетичний. Незважаючи на високий ворс, ці килими добре прибираються пилососом, будь-яке забруднення можна змити миючими засобами для килимів. Завдяки своїй тканинній основі вони не бояться Води, що значно полегшує догляд за ними. Ці килими добре утеплюють підлогу, забезпечують хорошу звукоізоляцію приміщенню. Їх можна використовувати і на стіні, і на підлозі. Завдяки своєму об'ємному вигляду вони роблять кімнату затишною та теплою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 30 мм |
| Колір | Зелений |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Джут, Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 30 мм |
| Ширина килима | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 120 см |
- Ціна: 1 290 ₴
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!






