120*170 см Килим Mira 24007/120 Karat Carpet на підлогу. Світло-коричневий.
вверхвниз

Сучасні колекції килимів від Karat Carpet. Великий попит на ринку килимів викликали колекції із застосуванням розрізної, крученої синтетичної нитки frize. Сткані килими та доріжки із застосуванням такої пряжі, дуже комфортні у використанні, а також прості у догляді. Піддаються легко хімчистці та пранню.
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми уточнимо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
- якісна синтетична доріжка
- послуга обробки краю
- упаковка у стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 1.7 см |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 9 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.2 см |
| Щільність ворсу | 204800 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 120х170 см м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 064 ₴









