60*110 см Килим Fantasy 12501/89 Karat Carpet shaggy, бежевий на підлогу в спальню, овальний та прямокутний.

474 ₴
- В наявності
- Код: 12501/89
Колекція Shaggy Fantasy
Колекція високоворсових килимів виготовлена з якісної крученої нитки. Верх у цих килимів приємний на дотик, не жорсткий і не синтетичний. Незважаючи на високий ворс ці килими добре забираються пилососом, будь-яке забруднення можна змити миючими засобами для килимів. Завдяки своїй тканинній основі вони не бояться Води, що значно полегшує догляд за ними. Ці килими добре утеплюють підлогу, забезпечують хорошу звукоізоляцію приміщенню. Їх можна використовувати і на стіні, і на підлозі. Завдяки своєму об'ємному вигляду вони роблять кімнату затишною та теплою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Вага килима | 3 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 30 мм |
| Довжина килима | 1.1 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 30 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 0.6 см |
| Щільність ворсу | 226000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 60х110 см м |
- Ціна: 474 ₴






