80х150 см Килимок ASTI Shaggy microfiber пудровий

Коверы shaggy poliester - це килимові вироби, килими, які відрізняються від звичайних звичних нам килимів, тим, що ворс зробили трохи вище звичайного, а це в інший раз досягає 25мм, і з цієї ж причини такі килими отримали назву "Shaggy carpet", що в перекладі означає "кошлатий килим"
Як правило такі килими застосовують для декорування таких приміщень як: спальня, вітальня, дитяча кімната, рідше на кухні.
Доглядати за такими виробами, достатньо регулярного догляду пилососом і вологе прибирання вітається.
Телефонуйте, наш менеджер проконсультує вас детально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 20 мм |
| Довжина килима | 1.5 см |
| Колір | Рожевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 25 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 0.8 см |
| Щільність ворсу | 200000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 80x150 см м |
- Ціна: 1 326 ₴









