Килими до дитячої кімнати гарної якості, виготовлені Українською фабрикою. У цій колекції представлені різноманітні яскраві картинки для дітей. Цікаві комбінації кольорів дозволяють підібрати відповідний килим до будь-якого інтер'єру в дитячу. Основним матеріалом є поліпропіленова нитка на джутовій основі. Ці дитячі килими - практичні та зносостійкі. Ворс не витоптується, не висипається. Добре переносить прання, не змінює колір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Довжина килима | 1.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 9 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 0.8 см |
| Щільність ворсу | 273600 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 80x150 см м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 837 ₴






