100x200 см MiLLENIUM 2220A цікавий, сучасний килим

Ковер MiLLENIUM 2220A привертає увагу своїм унікальним дизайном та сучасним стилем. Він має розмір 100x200 см, що дозволяє йому чудово вписатися в різні інтер'єри.
Цей ковер створений з використанням якісних матеріалів, що забезпечує йому тривалу експлуатацію. Він додасть елегантності та оригінальності вашому приміщенню.
MiLLENIUM 2220A - це ковер, який викликає інтерес та привертає погляди. Він стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру, створюючи атмосферу сучасності та стилю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 35 мм |
| Довжина килима | 2 см |
| Колір | Коричневий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для коридору, Для спальні, Універсальне, Для кухні, Для передпокою, Для вітальні |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 37 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1 см |
| Щільність ворсу | 200000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 100x200 см м |
- Ціна: 3 630 ₴








