250*350 Килими колекції Shaggy Loca 6365A L.GRAY прямий та овал.

Килими колекції Shaggy Loca — це сучасні та модні вироби з високим ворсом турецького виробництва. Відмітна особливість цих килимів — ворс заввишки 50 мм (5 см) і гарна щільність (70 500 точок/кв. м), які гарантують вам, що ворс не звалюється в грудки, не стапується й легко відновлює свою структуру. Вони виготовлені з поліпропіленової нитки Heat-set на джутовій основі з капроном, що дає змогу за потреби робити вологе прибирання й навіть прати. Ця колекція характеризується стійкістю до забруднень і потрапляння вологи, гарною зносостійкістю і простотою в догляді. Килими шерги лока не електризуються завдяки антистатичному обробленню ниток. Різноманітність колірної гами допоможуть зробити ваш дім теплішим та затишнішим і підібрати килим, що підходить за кольором до вашого інтер'єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yasin Kaplan Carpet |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 26.25 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 50 мм |
| Довжина килима | 3.5 см |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для спальні, Універсальне, Для вітальні, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 50 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 2.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 250x350 см м |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 10 164 ₴









