200x300 Колекція килимів HIMALAYA KARTAL 8206C CREAM SUPER SHAGGY 50 мм овал і прямокутний.
вверхвниз

9 583 ₴
- В наявності
- Код: 8206C
+380 (98) 457-54-81
Міланаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колекція килимів - HIMALAYA KARTAL SUPER SHAGGY - це дійсно один з вдалих килимів, які робляться в різних кольорах.
У виробництві даної колекції килимів, використовується поліпропіленова пряжа heat seat, ворс 50 mm основа джутова з капроном.
Так само на нашому сайті ви зможете підібрати до цих килими, килимові доріжки з аналогічним дизайном.
Приємних покупок в інтернет-магазині килимів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Картал |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 24 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 50 мм |
| Довжина килима | 3 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для спальні, Універсальне, Для вітальні, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 50 мм |
| Форма килима | Овальний |
| Ширина килима | 2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x300 см м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 583 ₴








