160 x 230 см Турецька стильний килим під мармур у вітальні Emotion 0083
вверхвниз

Килими Emotion від Європейських виробників це стильний зовнішній вигляд та гарна якість виробництва. Основним матеріалом є нитка поліестер на джутовій та лляній основі. Килими – практичні та зносостійкі. Ворс не витоптується, не висипається. Відмінно переносить машинне та ручне прання, не змінює колір після багаторазових прань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empera |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 11 мм |
| Довжина килима | 2.3 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут, Льон |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для спальні, Універсальне, Для вітальні, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен, Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 11 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 1.6 см |
| Щільність ворсу | 450000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 160x230 см м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴









