2х4 Килим Gold 042-12 бежевий колір, на підлогу або стіну, теплий поліпропіленовий ворс, класичний візерунок.
вверхвниз

Килими колекції «Gold» - сучасний зовнішній вигляд та гарна якість виробництва, виготовлена українською фабрикою Карат. У цій колекції представлені традиційні класичні та сучасні абстрактні дизайни. Основним матеріалом є поліпропіленова нитка на джутовій основі. Килими цієї колекції – практичні та зносостійкі. Ворс не витоптується, не висипається. Відмінно переносить машинне та ручне прання, не змінює колір після багаторазових прань. Широкий асортимент дизайнів, великий вибір розмірів дозволяють колекції Gold займати лідируючі позиції в сегменті бюджетних килимів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 4 см |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для спальні, Універсальне, Для вітальні, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Форма килима | Прямокутний |
| Ширина килима | 2 см |
| Щільність ворсу | 155000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір килима | 200x400 см м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 415 ₴





